Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Tıbbi Tanı Hizmetleri

Bilçek Rahim Filmi

Rahim Filmi HSG

Histerosalpingogram (HSG), utferus ve Fallop tüplerinin floroskopik incelenmesidir. En sıklıkla infertilite veya tekrarlayan spontan düşüklerin araştırılmasında kullanılır.

Bilgisayarlı Tomografi Emar ve Filmi

Bilgisayarlı Tomografi

Röntgene kıyasla daha detaylı bir görüntüleme yöntemi olan bilgisayarlı tomografi doku, hücre ve organların detaylı bir biçimde incelenmesini sağlar. Bilgisayarlı tomografinin çok kısa sürede ( saniyeler içerisinde ) uygulanabilmesi bu yöntemin en büyük avantajlarındandır.

Kardiyak Emar Filmi

Kardiyak Emar

Kardiyak Emar, kalple alakalı olan tüm sorunların en detaylı şekilde görüntülenmesini sağlayan görüntüleme yöntemlerinden biridir. Tomografiye göre daha net sonuçların elde edilmesine olanak sağlayan bu uygulamayla, en doğru tedavi yöntemine kısa sürede geçilebilir.
Bilçek Emar | Mamografi

Mamografi

Tüm görüntüleme ve tanı yöntemleri içerisinde meme kanserini elle hissedilmeden önce görebilen ve erken tanı fırsatı sunan mamografi yöntemleridir.

Prostat

Multiparametrik Prostat Emar

İleri yaş hastalığı olan prostat kanseri idrar yapamama, ereksiyon zorluğu gibi belirtiler gösterir. İdrar yapma problemi, ereksiyon zorluğu, semende veya idrarda kan , sırt, bel, kalça ve uyluk ağrılar prostat kanserinin belirtilerinden bazılarıdır.

Laboratuvar Testleri

Dünyada günde 1 milyon kişiye cinsel yollarla AIDS ve Hepatit B gibi hastalıklar bulaşmaktadır. Genellikle korunmasız ilişki nedeniyle bulaşan bu hastalıkların en büyük tehlikesi çoğu hastada hiçbir belirti göstermemesidir . Cinsel hastalıkların teşhisi için ayrıntılı tarama testi (CYBH) yaptırarak şüphelerinizden kurtulabilir veya tedaviye geçebilirsiniz.

Bayan Doktor Fetal Emar

Fetal Emar

Fatal emar kullanılarak bebeğin beyni ve omurgası ayrıntılı bir şekilde incelenebilir. Ultrasonda çeşitli nedenlerle fark edilmeyen herhangi bir beyin kanaması ya da genlerden kaynaklanan beyin hastalığı bu yolla rahatlıkla görülebilir.

İkinci Seviye Ultrason

Detaylı Ultrason | 2. Düzey

Yapısal bozuklukların tespitinde yapabileceğimiz en ileri tetkik 2. düzey ultrason uygulamasıdır. Ultrason uygulamasında, bir alet yardımıyla, kulaklarımızla algılayamayacağımız derecede yüksek frekansta sesler gönderilir.

Check-Up

Sinsi Seyreden Hastalıkların Teşhis ve Tedavisinde Check-Up Uygulaması Herhangi bir şikâyetinizin olmaması, sağlıklı bir insan olduğunuz anlamına gelmez. Konu sağlık olduğunda önemli olmadığını düşündüğünüz en küçük bir ayrıntı bile çok büyük sorunların habercisi olabilir.